Po 30 latach doświadczeń, badań rozwojowych firma obuwnicza DIAN opracowała różne modele obuwia roboczego o doskonałej jakości, ułatwiając życie pracownikom podczas pracy. Funkcjonalność i dbałość o zdrowie to dwa aspekty, które producent stosuje w modelach obuwia roboczego. W obuwiu ochronnym podstawową kwestią jest bezpieczeństwo przy szkodliwych i ryzykownych dla zdrowia pracach oraz zdolność przystosowania obuwia do różnej anatomii stóp pracowników, używających obuwie Dian.
  • Funkcjonalność: Obuwie rozumiane jako narzędzie pracy, musi dostosować się do potrzeb każdej pozycji stóp.
  • Projektowanie: Kiedy mówimy o wzorze liczy się każdy najdrobniejszy szczegół; wykończenie, faktura, połączenie kolorów i kształt obuwia. To tylko niektóre aspekty, sprawiające,że obuwie Dian jest wyjątkowym i wysokiej jakości produktem.
  • Zdrowie: Jednym z najważniejszych aspektów jest zdrowie pracownika i dlatego jest on obecny w całym procesie rozwoju modeli roboczego obuwia.
Fabryka używa innowacyjnych metod produkcji i technologii, zgodnie z zasadami i normami biomechanicznymi. W ten sposób zostaje wyprodukowany but, gwarantujący pełną pielęgnację stóp i prawidłowe dopasowanie. I nie tylko to, obuwie Dian oferuje możliwość włożenia wkładek ortopedycznych, dostosowanych dla każdego użytkownika.
Jako firma Dormed jesteśmy wyłącznym imoporterem obuwia Dian.

Oferowane modele wysokiej jakości obuwia medycznego profesjonalnego, służą również jako obuwie w innych branżach: gastronomicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, to:

klapki skórzane, perforowane z zakrytymi palcami (model: uniwersalne buty PISA) oraz obuwie pełne sznurowane lub na rzepy z podeszwą antypoślizgową; model Premier, model CALPE, typ 1900 i 1807-lm). Występują w kolorach: białym i granatowym.

Modele z paskiem na piętę: to buty Bea-L oraz nowe modele MAR, MAR Picado, Pisa Estampado i Costa. Wstawki w modelach Mar i Costa występują w różnych kolorach.

Obuwie na salę operacyjną antypoślizgowe i antystatyczne z dziurkami po bokach w szerokim wyborze kolorów przeznaczone jest do sterylizacji - model 02/S.

Modelem ekologicznym jest obuwie damskie i męskie EVA - klapki z pianki poliuretanowej z paskiem na piętę, szczególnie lekkie. W ofercie w wielu kolorach. Nowością są buty EVA Estampado,, białe z kolorowymi wzorami. Nowością są buty EVA Soft.

Obuwie w pełnym asortymencie służy w placówkach zdrowia: szpitalach, klinikach, gabinetach oraz w gastronomii, hotelarstwie, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Obuwie techniczne przeznaczone jest do użytku w branży przemysłowej.

Opis popularnych modeli obuwia medycznego. Produkcja w fabryce DIAN Division Anatomicos - film
Pełna oferta obuwia medycznego Dian Division - katalog