Buty medyczne EVA z wzorem


Obuwie lekarskie EVA


Buty medyczne Pisa Est.


PISA


Po 30 latach doświadczeń, badań rozwojowych firma obuwnicza DIAN opracowała różne modele obuwia roboczego o doskonałej jakości, ułatwiając życie pracownikom podczas pracy. Funkcjonalność i dbałość o zdrowie to dwa aspekty, które producent stosuje w modelach obuwia roboczego. W obuwiu ochronnym podstawową kwestią jest bezpieczeństwo przy szkodliwych i ryzykownych dla zdrowia pracach oraz zdolność przystosowania obuwia do różnej anatomii stóp pracowników, używających obuwie Dian.
  • Funkcjonalność: Obuwie rozumiane jako narzędzie pracy, musi dostosować się do potrzeb każdej pozycji stóp.
  • Projektowanie: Kiedy mówimy o wzorze liczy się każdy najdrobniejszy szczegół; wykończenie, faktura, połączenie kolorów i kształt obuwia. To tylko niektóre aspekty, sprawiające,że obuwie Dian jest wyjątkowym i wysokiej jakości produktem.
  • Zdrowie: Jednym z najważniejszych aspektów jest zdrowie pracownika i dlatego jest on obecny w całym procesie rozwoju modeli roboczego obuwia.
Fabryka używa innowacyjnych metod produkcji i technologii, zgodnie z zasadami i normami biomechanicznymi. W ten sposób zostaje wyprodukowany but, gwarantujący pełną pielęgnację stóp i prawidłowe dopasowanie. I nie tylko to, obuwie Dian oferuje możliwość włożenia wkładek ortopedycznych, dostosowanych dla każdego użytkownika.

Oferowane modele wysokiej jakości obuwia medycznego profesjonalnego, służącego również jako obuwie w innych branżach: gastronomicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, to:

klapki skórzane, perforowane z zakrytymi palcami - model: uniwersalne buty PISA oraz obuwie pełne sznurowane lub na rzepy z podeszwą antypoślizgową; model Premier, model CALPE, typ 1900 i 1807-lm. Występują w kolorach: białym i granatowym.

Modele z paskiem na piętę: to buty Bea-L oraz nowe modele MAR, MAR Picado, Pisa Estampado i Costa. Wstawki w modelach Mar i Costa występują w różnych kolorach.

Obuwie na salę operacyjną antypoślizgowe i antystatyczne z dziurkami po bokach w szerokim wyborze kolorów przeznaczone jest do sterylizacji - model 02/S.

Modelem ekologicznym jest obuwie damskie i męskie EVA - klapki z pianki poliuretanowej z paskiem na piętę, szczególnie lekkie. W ofercie w wielu kolorach. Nowością są buty EVA Estampado,, białe z kolorowymi wzorami.

Obuwie w pełnym asortymencie służy w placówkach zdrowia: szpitalach, klinikach, gabinetach oraz w gastronomii, hotelarstwie, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Obuwie techniczne przeznaczone jest do użytku w branży przemysłowej.

Opis popularnych modeli obuwia medycznego. Produkcja w fabryce DIAN Division Anatomicos - film
Pełna oferta obuwia medycznego Dian Division - katalog